Mercedes-Benz Sprinter

Není tajemstvím, že posledních pár je problém s dodáním auta na podvozku Ducato. Proto se naši zákazníci začali dívat i po jiných možnostech. Mercedes Sprinter nebo VW Crafter/MAN TGE je další možností, která se už tak cenově neliší od Fiat Ducato.

Náš další zákazník si vybral Mercedes Sprinter, druhé nejdelší varianty s vysokou střechou, automatickou převodovkou a další top výbavou vozu. Auto je schváleno pro 4 lidí na jízdu a spaní.

Uživatel vozu je vášnivý závodník na kole a proto je potřeba toto vybavení někam dostat. K tomu bude sloužit opravdu velká garáž, která je oddělena přepážkou, aby na horním lůžku nebyly cítit pachy z garáže. V garáži jsou instalovány airlišty pro uchycení kol a příslušenství.

Barevná kombinace šedá/antracit/bílá je stále ještě v kurzu a tak i toto auto je laděno do těchto odstínů. Dekor dřeva v šedé desce dodává autu útulnost a nepůsobí tak studeně jako čistě šedá varianta.

Vestavba zahrnuje jak standardní prvky tak nadstandardní vybavení jako je 6kw plynové topení Truma Combi, napojené na 50l plynovou nádrž umístěnou pod autem místo rezervy kola. Dále je v autě k dispozici 90l kompresorová lednice Dometic, elektrická markýza opatřena bezpečnostním čidlem proti vysunutí za jízdy, schodek Thule, sprchovací kout s okýnkem a další.

Auto disponuje spoustou úložného prostoru v podobě výsuvných šuplíků. Úzké horní prostory jsou opatřeny stylovými odkládacími prostory s lakovanými lemy.

Elektro sestava je tvořena primárně z prvků Victron, měniče napětí 2000-4000W, LifePO4 baterie 200Ah, solární sestavou, DC/DC nabíječkou z motoru. Vše je zapojeno tak, aby to vše fungovalo a bylo to pro uživatele jednoduše použitelné a přehledné.

Přejeme spoustu šťastných kilometrů a hodiny kempování bez omezení

Tým DCC

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Skype