Poslední dílo, které vyletělo

dcc-camper-datel-2

Naším posledním projektem byla vestavba pro několikanásobného mistra světa Tomáše Slavíka ve 4x (cyklistická adrenalinová disciplína). Vestavbu jsme nazvali Datlí hnízdo, protože Tomášovi se neřekne nijak jinak nežli Datel.

Vestavba byla na podvozku Peugeot Boxer L4H2. Požadavky nebyli extra odlišné od jiných. Koupelna, topení, nezávislost, velká garáž, zvedací postel, apod. V autě budou obvykle jezdit tři pasažéři. Dva dvounozí a jeden čtyřnohý.
Interiér byl laděný do antracitově bílých odstínů. Specialitkou jsou pracovní desky z masivu a epoxidové pryskyřice.

Vestavba zahrnuje plynové topení Truma CP 4 Combi, 70l lednici Dometic, sprchový kout s kazetovým WC Thetford, led podsvícení markýzy, venkovní plynovou přípojku a sprchu, zvedací postel, kombinovaný vařič s dřezem.

Elektroinstalace je tvořena výhradně z výrobků Victron Energy. 175 Wp panel Victron dává vestavbě naprostou nezávislost na elektrické síťi. Baterie je použita LifePo4 125Ah. Pokud by přeci jen solární panel nestíhal dobíjet, je zde DC-DC nabíječka.
Rozvod vody zajišťuje tlakové čerpadlo. Nádrž na pitnou vodu je o objemu 112l + 10l bojler. Odpadní nádrž je umístěna v zadní části podvozku a její kapacita je 70l.

Datel a jeho posádka mají za sebou již výlet na světový pohár do skotského Fort William a nemůže si pobyt v autě vynachválit. Sám řekl, že je hlupák, že něco takového nemá již 10 let.

Takže Datle…ať slouží!

Tým DCC

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Skype